Wypożyczalnia

Zajmujemy się wynajmem i transportem kajaków i łódek kanoe.

Oprócz sprzętu pływającego oferujemy także sprzęt dodatkowy: wózki kajakowe, kuchenki turystyczne, mapy i przewodniki turystyczne, worki i beczki wodoszczelne.

Dla Osób przybywającym własnym środkiem transportu czeka parking, a osoby przybywające pociągiem lub autobusem odbieramy i dowozimy na miejsce docelowe.

Gwarantujemy fachową obsługę…

1

Osprzęt

2

Kajaki

4

Rowery

3

Rowery Wodne

1

Osprzęt

Osprzęt standardowy

Wyposażeniem kazdego wypożyczonego kajaku lub kanoe są wiosła i pagaje, kamizelki asekuracyjne, poduszki do siedzenia.

Osprzęt dodatkowy

⦁ wodoszczelne beczki do kanu 30l, 45l i 60l w cenie od 6 do 10 zł/dzień
⦁ wodoszczelne worki do kajaków 15l, 30l, 45l i 60l w cenie od 6 do 12 zł/dzień
⦁ fartuchy kajakowe 50 zł za sztukę / spływ
⦁ kuchenki turystyczne 50 zł za sztukę / spływ
⦁ wózki kajakowe 50 zł za sztukę / spływ
⦁ mapy i przewodniki kajakowe

Transport

Zajmujemy się także transportem kajaków i kanoe. Osoby rozpoczynające spływ szlakiem rzeki Krutyni mają możliwość startu bezpośrednio z naszej przystani, ale także dowozimy i odbieramy kajaki i kanoe do i z każdego miejsca na szlaku rzeki Krutyni.

Cena przewozu kajaków i kanoe wynosi 3,2 zł za kilometr liczonego w obie strony (dojazd i powrót)

2

Kajaki

JEDYNKA - kajak jednoosobowy

Bardzo łatwy w sterowaniu, zwrotny jednoosobowy kajak do użytku amatorskiego jak również profesjonalnego, jest bezpieczny i wygodny. Posiada dużą wyporność, jest stabilny również przy pełnym obciążeniu.

Długość: 430 cm

Szerokość: 70 cm

Waga: 22 kg

Ładowność: 160 kg

Cena: 40 zł za dzień

AQUA SOLO - kajak jednoosobowy

Jest rekreacyjnym kajakiem dla całej rodziny. Doskonale sprawdza się na jeziorach i rzekach, jest bardzo łatwy w manewrowaniu, stabilny, bezpieczny, wygodne siedzenie zapewnia duży komfort nawet podczas całodziennej wyprawy. Wysuwany mieczyk z tyłu kajaka, hermetyczny luk bagażowy i możliwość założenia fartucha sprawia że kajak w trudnych warunkach sprawadza się doskonale.

Długość: 330 cm

Szerokość: 70 cm

Waga: 19 kg

Ładowność: 160 kg

Cena: 45 zł za dzień

CRUISER 430 - kajak jednoosobowy

Cruiser to stabilny, bezpieczny, dobrze trzymający kierunek kajak, który jest idealną propozycją dla rekreacji i turystyki nizinnej; przestronna komora bagażowa w rufie, pojemny dziób oraz siatka pokładowa przed kokpitem pozwalają spakować niezbędne rzeczy na każdą wycieczkę; kolejną zaletą Cruisera jest ogromny kokpit – zarówno początkujący, jak i bardzo duży kajakarz doceni łatwość wsiadania i wysiadania

Długość: 430 cm

Szerokość: 68 cm

Waga: 23 kg

Ładowność: 140 kg

Cena: 40 zł za dzień

TOURYAK - kajak jednoosobowy

Jeden z najlepszych kajaków jednoosobowych na rynku renomowanej firmy Prijon. Doskonale sprawdza się na jeziorach i rzekach, jest to propozycja dla zaawansowanych i średniozaawansowanych kajakarzy. Dwie komory bagażowe dają ogromną ładowność, wygodne regulowane siedzenie i duży kokpit zapewnia wysoki konfort nawet wysokim kajakarzom. Kajak jest dodatkowo wyposażony w małą zakręcaną komorę która pozwala na trzymanie drobnych przedmiotów.

Długość: 470 cm

Szerokość: 63 cm

Waga: 27 kg

Ładowność: 160 kg

Cena: 65 zł za dzień

STANDART - kajak dwuosobowy

Jest to idealny kajak na pełne przeżyć wędrówki dla całej rodziny. Doskonale nadaje się na spokojne przejażdżki pod słońcem. Zapewnia optimum miejsca, wygodę i bezpieczeństwo dla dwóch dorosłych osób.

Długość: 490 cm

Szerokość: 80 cm

Waga: 35 kg

Ładowność: 280 kg

Cena: 40 zł za dzień

PRO TOUR - kajak dwuosobowy

Jest to bardzo stabilny, bezpieczny kajak, zapewnia optimum miejsca dla dwóch dorosłych osób i jednego dziecka. Wykonany z bardzo wytrzymałego materiału z dobrze wyprofilowanymi siedzeniami zapewnia duży komfort nawet podczas całodziennej wyprawy. Doskonale nadaje się na spokojne przejażdżki jak i również doskonale daje sobie rade w trudniejszych warunkach dzięki wbudowanemu sterowi, hermetycznemu lukowi bagażowemu z wysokim burtom.

Długość: 470 cm

Szerokość: 78 cm

Waga: 38 kg

Ładowność: 290 kg

Cena: 50 zł za dzień

CRUISER II - kajak dwuosobowy

Dwuosobowy Cruiser to stabilny i bezpieczny kajak, przeznaczony do rekreacji i turystyki. Kompaktowy kształt, dużo przestrzeni w kokpitach oraz wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami, to zalety, które doceni każdy wymagający użytkownik. Bardzo dobra manewrowość tego kajaka to cecha, która pozwoli w pełni wykorzystać jego możliwości na krętych rzekach, również przez początkujących kajakarzy. Standardowo kajak wyposażony jest w komorę bagażową w rufie i dwie siatki pokładowe.

Długość: 470 cm

Szerokość: 73 cm

Waga: 37 kg

Ładowność: 240 kg

Cena: 60 zł za dzień

CRUISER III - kajak trzyosobowy

Trzyosobowy kajak Cruiser to bardzo stabilny i bezpieczny kajak, bardzo dobra manewrowość i regulowane oparcia. Środkowy kokpit przeznaczony jest dla dziecka.

Długość: 518 cm

Szerokość: 70 cm

Waga: 39 kg

Ładowność: 290 kg

Cena: 70 zł za dzień

POSEIDON - kajak dwuosobowy

Jest to sportowo-turystyczny kajak zarówno na krótkie przejażdżki jak i na długie wyprawy. Jest dedykowany przede wszystkim dla bardziej doświadczonych kajakarzy. Kajak wykonany jest z bardzo wytrzymałego polietylenu w technologii HTP. Wygodne siedzenia, system Flex-4 pozwalający optymalizować pozycję kajakarza, pojemne komory bagażowe.

Długość: 518 cm

Szerokość: 68 cm

Waga: 37 kg

Ładowność: 260 kg

Cena: 65 zł za dzień

KANU dwuosobowe

Zarówno dla doświadczonych podróżników jak i dla ciekawej świata rodziny. Bardzo wygodna i lekka a spływ nią jest równie łatwy jak kajakiem. Na krótsze wyprawy może służyć jako kanadyjka trzyosobowa.

Długość: 470 cm

Szerokość: 80 cm

Waga: 35 kg

Ładowność: 330 kg

Cena: 45 zł za dzień

KANU trzyosobowe

Zarówno dla doświadczonych podróżników jak i dla ciekawej świata rodziny. Doskonała na rzeki i jeziora: szybka, stabilna, bezpieczna. Duży, otwarty kokpit zapewnia wygodę dla trzech osób.

Długość: 490 cm

Szerokość: 90 cm

Waga: 40 kg

Ładowność: 370 kg

Cena: 50 zł za dzień

KANU czteroosobowe

Komfortowa kanadyjka, zarówno dla dwóch jak i dla czterech osób ( także dwie osoby osoby dorosłe i czworo dzieci), szybka i zwrotna a zarazem stabilna i bezpieczna.

Długość: 550 cm

Szerokość: 97 cm

Waga: 50 kg

Ładowność: 500 kg

Cena: 55 zł za dzień

4

Rowery

Polecamy Państwu także rowerowe wycieczki turystyczne, które są doskonałym pomysłem na aktywny wypoczynek. Taka wyprawa turystyczna nawet najkrótsza daje niepowtarzalną szanse na odwiedzenie nawet odległych i trudno dostępnych zakątków Mazur dla innych pojazdów. Co daje swobodę podróżowania, poza tym poprawia naszą kondycje fizyczną i nasze samopoczucie.

W naszej ofercie posiadamy rowery turystyczne i szosowe.

Cenna roweru turystycznego : 40 zl za dzień
Cenna roweru szosowego: 60 zł za dzień

3

Rowery Wodne

W naszej wypożyczalni, posiadamy dwa 4 osobowe rowery wodne, które świetnie się sprawdzają na wędrówkę na pobliskim jeziorze w słoneczny dzień.

Te rowery wodne są niezwyklę stabilne i bezpieczne, posiadają wygodne wyprofilowane siedzenia, jest też wgłębienie pozwalającę postawić napoje.

Cenna : 35 zł za godz / 100 zł dzień